PracaOferty pracy Włocławek › Inżynier/elektryk/automatyk (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Inżynier/elektryk/automatyk (m/k)

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • utrzymywanie w pełnej sprawności (pod względem elektrycznym i automatycznym) maszyn, urządzeń i instalacji,
  • działania prewencyjne, predykcyjne oraz doskonalenie i optymalizacja procesu produkcji w obszarze elektryki i automatyki,
  • przygotowanie i właściwe przeprowadzanie napraw i prac modyfikacyjnych,
  • obsługa systemu SAP,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej diagnostyki i działań prewencyjnych, napraw i remontów, awarii,
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją UDT,
  • uczestnictwo w realizacji celów i zadań wynikających z polityki Firmy w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Wymaganie:
  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika, automatyka lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • uprawnienia energetyczne,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz tworzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi programu AutoCAD lub podobnych,,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych szkoleniach,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia z ZFŚS, karta sportowa),
  • dobrą atmosferę pracy,
  • bezpieczeństwo i higienę pracy na wysokim poziomie.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia