PracaOferty pracy Poznań › Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Kto szuka:

AAA AUTO

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

Lokalizacja:

Poznań, Szwajcarska 14

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Bezpośrednia i stacjonarna obsługa Klientów wg standardów firmy
  • Analiza potrzeb klientów, negocjacja cen
  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
  • Jazdy testowe
  • Dbałość o właściwą ekspozycję samochodów

Wymagania stawiane pracownikowi:

To oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe i premię (klienci dobijają się do nas drzwiami i oknami;)
  • System wewnętrznych szkoleń
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Realne szanse na awans na stanowisko kierownicze
  • Możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe dot. samochodu)
  • Pakiet medyczny i kartę Multisport

Firma oferuje:

Nasze wymagania:
  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów
  • Wysoki poziomu obsługi klienta
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Gotowość do pracy na zewnątrz i w systemie pracy zmianowej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży (będzie to dodatkowy atut)
  • Znajomość języka ukraińskiego w swobodnej komunikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-19

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: AAA AUTO

branże: Sprzedaż