PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta z językiem Węgierskim

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta z językiem Węgierskim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184682

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Specjalisty/ki ds. Obsługi Klienta z językiem węgierskim.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej, oraz dbanie o dobre relacje z klientami,
  • rozwiązywanie codziennych zapytań klientów, w tym przetwarzanie reklamacji w j. węgierskim i j. angielskim,
  • zarządzanie działaniami w procesach sprzedaży transgranicznej, takimi jak: dokumentacja, płatności oraz transporty,
  • współpracę z pozostałymi działami firmy oraz wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach administracyjnych,

Poszukujemy kandydatów/ek z doświadczeniem (lub bez) w dziale obsługi klienta, którzy/re posiadają umiejętności otwartego i profesjonalnego komunikowania się w języku węgierskim na poziomie B2/C1 oraz w języku angielskim na poziomie B2. Znajomość programów biurowych takich jak MS Excel, SAP oraz Outlook, oraz doświadczenie z narzędziami CRM (np. Salesforce), będzie dodatkowym atutem.Oferujemy zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę, model pracy hybrydowej, a także dostęp do benefitów pozapłacowych oraz możliwości dalszego rozwoju w prężnie rozwijającym się dziale zajmującym się obsługą klienta w różnych językach.

Jeśli spodobała Ci się ta Oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa