PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

Kto szuka:

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Obsługa nieruchomości zasobu własnego Spółki, Skarbu Państwa, internatów i kwater internatowych.
  • Wsparcie Oddziałów Terenowych na poziomie biura Spółki w zakresie bieżącej obsługi nieruchomości.
  • Weryfikacja zarządzanych powierzchni nieruchomości.
  • Monitorowanie uwag i skarg lokatorów zarządzanych nieruchomości, nadzór na udzielaniem odpowiedzi.
  • Udział w zespołach zadaniowych.
  • Przygotowywanie postępowań przetargowych dotyczących świadczenia usług na zasobach nieruchomości.
  • Uczestniczenie w komisjach przetargowych.
  • Kwartalna weryfikacja wniosków do 130 000 zł.
  • Rejestracja umów oraz bieżąca aktualizacja rejestru obowiązujących umów.
  • Przygotowywanie projektów wniosków na Zarząd, do Rady Nadzorczej, Zgromadzenia Wspólników.
  • Współudział w przygotowywaniu projektów umów o zarządzanie zasobem nieruchomości.
  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi.
  • Współdziałanie z innymi Departamentami merytorycznymi w Spółce oraz poszczególnymi OT.
  • Prace związane z wprowadzaniem nowych rozwiązań w Spółce.
  • Prawidłowe rozliczanie umów na dostawy, usługi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • uprawnienia: licencja Zarządcy Nieruchomości mile widziana,
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę,
  • prawo jazdy kat. B,
  • inne: rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, systematyczność, dokładność, samodzielność, inicjatywa własna, odpowiedzialność

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • finansowanie opłat za składki członkowskie za przynależność do izby inżynierów,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura