PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. klienta z językami obcymi

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Specjalista ds. klienta z językami obcymi

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1155074

Płynnie posługujesz się jednym z europejskich języków? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Dla naszego klienta z branży finansowej poszukujemy obecnie osób z językami obcymi.

Do codziennych obowiązków należeć będzie kontakt z klientami firmy z całej Europy. Zadaniem osoby na tym stanowisku jest weryfikacja danych klientów w systemie, zbieranie potrzenych informacji od nowych klientów, tworzenie raportów, aktualizowanie bazy danych, wsparcie pozostałych członków zespołu oraz pomoc we wdrażaniu nowych pomysłów.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka europejskiego na poziomie min. B2(niemiecki, francuski, włoski lub hiszpański) oraz języka angielskiego min. B2
  • Komunikatywność
  • Umiejętność sprawnego formułowania treści mówionych i pisanych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów
  • Proces rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie

 Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, prześlij nam swoje CV!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Fund Accounting Team Leader Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA FP&A Analyst

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: HAYS

branże: Sprzedaż