eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › SME Network Manager

Kto szuka:

NES Global Talent sp. z o.o.

NES Global Talent jest międzynarodową firmą specjalizującą się w rekrutacji technicznej dla sektorów: budownictwo i nieruchomości, chemia, energetyka, nafta i gaz, produkcja oraz IT. NES działa w 28 krajach posiada 45 biur rekrutuje kandydatów na stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Stanowisko:

SME Network Manager

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Our client international utility looks for experienced SME Network Manager.

Main purpose of job is managing structure devoted to sales of electricity and gas to retail SME and Micro customers in Poland and building portfolio of agents who are companies working as sales force in the SME and Micro segments. Key duties are managing a team of Agent Coordinators, providing them support to drive sales, developing sales and identifying new sales opportunities, evaluating sales performance and recommending improvements and providing ongoing communication of product, process or policy changes.

Ideal candidate has at least 5 years of work experience in SME, LBC sales relations area or 3+ years active sales experience with Agents. Candidate should have Bachelor degree in Economicsor Engineering. Experience in electricity or gas would be an advantage. 

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Wynagrodzenie brutto w zł:
od 13000 zł do 15000 zł na miesiąc

Kontakt do pracodawcy:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne
POPRZEDNIA OFERTA Weryfikator/Tłumacz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR CNC

Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2017-05-18

data aktualizacji: 2017-05-18

do końca oferty: 50 dni

oferta była oglądana: 77 razy

pracodawca: NES Global Talent sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

aplikuj

Sprawdź oferty na podobne stanowiska

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

 • Zobacz, co zabija twój rozwój zawodowy

  Zobacz, co zabija twój rozwój zawodowy

  Nie chce ci się angażować w obowiązki zawodowe? Z niechęcią myślisz o kolejnym pojawieniu się w biurze? Masz poczucie, że twój rozwój zawodowy nabrał tempa ślimaka? Być może podzielasz los co piątego Polaka, któremu doskwiera ...

 • Kiedy waloryzacja i podwyżka wynagrodzenia?

  Kiedy waloryzacja i podwyżka wynagrodzenia?

  W życiu firmy przychodzi moment kiedy trzeba podnieść pensje. Jeśli tego nie zrobimy pracownicy odejdą lub będą mniej produktywni. Po czym poznać, że to ten czas? Jak zbudować system wynagrodzeń odpowiednio reagujący na zmieniającą ...

 • Zmiana pracy. Czy to już czas?

  Zmiana pracy. Czy to już czas?

  Takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień a raczej do nich dojrzewa. Nie warto rezygnować z pracy pod wpływem impulsu czy w złości. Lepiej spokojnie zdecydować, czy to na pewno dobry czas na zmiany.

 • Praca tymczasowa a ciąża: zmiany w prawie zaszkodzą kobietom?

  Praca tymczasowa a ciąża: zmiany w prawie zaszkodzą kobietom?

  Przepisy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych mają doczekać się modyfikacji. Projekt ustawy zakłada, że wszystkie umowy o pracę z kobietami w ciąży, nawet te najkrótsze, kilkudniowe lub kilkugodzinne, które miałyby zostać rozwiązane ...

 • 10 sposobów na zostanie gwiazdą rekrutacji

  10 sposobów na zostanie gwiazdą rekrutacji

  Zatrudnianie personelu jest sztuką, od której zależy sukces przedsiębiorstwa. Potencjalna wartość pracownika nie wynika jedynie z dyplomu ukończenia studiów, ale z nabytych umiejętności, doświadczeń oraz pracowitości i zaangażowania ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.