eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Pierwsza praca w finansach

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Pierwsza praca w finansach

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1181733

Dla naszego klienta zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osób chcących rozwijać się w finansach/payrollu.

Zakres obowiązków:

  • Terminowe przetwarzanie danych dotyczących wynagrodzeń, przygotowywanie kalkulacji
  • Uzupełnianie danych pracowników, wniosków urlopowych, czasu pracy
  • Zbieranie i zarządzanie danymi nowych pracowników w systemie
  • Ścisła współpraca z zespołem oraz innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Wykształcenie/studia na kierunku finansowym/księgowym/ekonomicznym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. B2
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze payrollu/ finansów/księgowości będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane
  • Umiejętności analityczne i chęć pracy z danymi
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • Pełne wdrożenie oraz dodatkowe szkolenia
  • Pracę hybrydową w Warszawie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów oraz umowę o pracę
  • Kursy językowe w biurze

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: HAYS

branże: Bankowość / Leasing