eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Operator Maszyn

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator Maszyn

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:

  • konfiguracja maszyn, ustawianie parametrów
  • realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją produktową
  • kontrola jakości i standardów produktów
  • monitorowanie i dbałość o stan techniczny maszyn

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze produkcji
  • wykształcenie min. zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia produkcyjna
  • pakiet relokacyjny: dodatki do zakwaterowania w przypadku zmiany miejsca zamieszkania oraz opcja zatrudnienia członków rodziny (dotyczy obszaru produkcji)
  • kompleksowe szkolenia stanowiskowe
  • program wdrożenia, profesjonalne wprowadzenie do struktury i kultury organizacyjnej
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty sportowej oraz prywatna opieka medyczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

  • Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek

    Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Praca w sezonie świątecznym - czego oczekiwać od pracodawcy?

    Praca w sezonie świątecznym - czego oczekiwać od pracodawcy?

    Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.