PracaOferty pracy Warszawa › Księgowy ds. należności z j. niemieckim

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Księgowy ds. należności z j. niemieckim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Workplace: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Procesowanie i księgowanie transakcji
• Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym
• Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności
• Monitoring terminowego regulowania należności
• Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oczekiwania wobec kandydatów:

• Mile widzane doświadczenie w obszarze księgowości (AR)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
• Doskonała organizacja pracy własnej
• Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Nasz Klient oferuje:

• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Umowę o pracę
• Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
• Pakiet benefitów pozapłacowych
• Pracę w nowoczesnym biurze , model hybrydowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Księgowość / Audyt