eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Koordynator ds. przetargów

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Koordynator ds. przetargów

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich głównych zadań będzie należało m. in.:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych w oparciu o znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • Bieżący monitoring stron internetowych prowadzonych postępowań,
  • Prowadzenie pełnej korespondencji z Zamawiającym: wyjaśnienia dot. poprawienia omyłek rachunkowych, rażąco niskich cen, asortymentu itp.,
  • Kompletowanie i wysyłanie próbek przetargowych,
  • Pozyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów, podmiotowych oraz przedmiotowych,
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży,
  • Wgrywanie ceny wygranych postępowań do systemu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożeniowym,
  • Pracę w doświadczonym zespole.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • 2-3 lat doświadczenia zawodowego w przygotowywaniu ofert przetargowych (od strony Wykonawcy),
  • Znajomości Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz Rozporządzeń,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Skrupulatności i umiejętności pracy zespołowej.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe