PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Wydziału Koordynacji Technicznej

Kto szuka:

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Wydziału Koordynacji Technicznej

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nadzorowanie realizacji zadań przyporządkowanych Wydziałowi Koordynacji Technicznej, w szczególności:

  • Kierowanie pracą i koordynowanie działań osób zatrudnionych na podległych stanowiskach.
  • Koordynowanie i realizacja w trybie przetargowym zamówień usług lub dostaw na potrzeby Oddziałów Terenowych i Spółki.
  • Współdziałanie z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Spółki i stała wymiana informacji w celu usprawnienia wykonywania pracy; dokonywanie niezbędnych uzgodnień przy prowadzeniu spraw wspólnych.
  • Nadzorowanie prowadzenia dokumentacji technicznej budynków i obiektów budowlanych,
  • Nadzorowanie przeprowadzania przez OT przeglądów technicznych obiektów budowalnych zgodnie z Prawem budowlanym oraz przeglądów doraźnych wynikających z bieżącej eksploatacji i innych przepisów prawa.
  • Koordynacja procesu ofertowania.
  • Planowanie, wdrażanie, utrzymanie oraz optymalizacja i kontrolowanie mechanizmów/procedur związanych z utrzymaniem nieruchomości.
  • Sporządzanie informacji zarządczej (sprawozdania, raporty, zestawienia) o zarządzanym zasobie.
  • Definiowanie bazy niezbędnych danych gromadzonych w systemach informatycznych w zakresie najmu nieruchomości, nadzór nad poprawnością procesów gromadzenia i aktualizacji.
  • Nadzór nad przygotowaniem i realizacją planów finansowych w Oddziałach Terenowych w zakresie właściwości.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe,
  • posiadanie uprawnień budowlanych,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym minimum 2 letnie,
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę,
  • prawo jazdy kat. B oraz możliwość dysponowania własnym samochodem – mile widziana (rekompensowane finansowo przez pracodawcę),
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność kierowania zespołem, systematyczność, dokładność, samodzielność, inicjatywa własna, odpowiedzialność.

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • finansowanie opłat za składki członkowskie za przynależność do izby inżynierów,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Przepisy o urlopach wypoczynkowych zawierają kilka uprawnień, o których najczęściej przypominamy sobie dopiero w okresie wakacyjnym. Pierwszym z nich jest prawo pracownika do co najmniej jednej części wypoczynku trwającej nie mniej niż 14 ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Zatrudnianie młodocianych. O czym powinni wiedzieć rodzice?

    Zatrudnianie młodocianych. O czym powinni wiedzieć rodzice?

    W Polsce widok pracującego nastolatka wciąż nie jest tak powszechny, jak w innych krajach europejskich, choć prawo pozwala na ich zatrudnianie. Przepisów dotyczących zatrudniania nieletnich nie znają także rodzice. Na jaką ochronę prawną ...

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...