eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Executive Assistant

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Executive Assistant

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1180762

Świetna możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku Executive Assistant, w znanej i cenionej firmie o zasięgu międzynarodowym.

Główne obowiązki:

  • współpraca z Zarządem

  • zarządzanie kalendarzem

  • planowanie i organizowanie telekonferencji, wideokonferencji, spotkań biznesowych

  • organizacja podróży służbowych

  • rozliczanie wydatków służbowych

  • udział w spotkaniach z Zarządem

  • przygotowanie agendy, minutek, podsumowań

  • zapewnienie prawidłowego i płynnego obiegu dokumentacji i korespondencji

  • przygotowywanie raportów, prezentacji

  • współpraca z oddziałami zagranicznymi

Wymagania:

  • min. 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • swobodna komunikacja w języku angielskim – warunek konieczny

  • swobodna komunikacja w języku polskim– warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość MS Office – szczególnie Outlook, Excel, Power Point

  • wysokie standardy etyczne

  • proaktywna postawa, proponowanie rozwiązań

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferowane:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • opieka medyczna

  • karta sportowa

  • owoce w biurze

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • imprezy integracyjne

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa