PracaOferty pracy Warszawa › Elektromonter - obiekty mieszkalne - bez delegacji - Warszawa

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Elektromonter - obiekty mieszkalne - bez delegacji - Warszawa

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma, która kompleksowo przeprowadza inwestycje pod klucz zatrudni pracowników na stanowisko:

Elektromontera – Elektryka – Pomocnika

Miejsce pracy: Warszawa

Stawka: od 30 netto/h wzwyż - do uzgodnienia (atrakcyjne wynagrodzenie, pensja na czas)

Inwestycje: Bloki mieszkalne/Hotele.

Zadania:

·         Układanie tras kablowych, bruzdowanie, montaż skrzynek i wszystkie prace przy wykonawstwie osiedli mieszkaniowych oraz hoteli.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         Doświadczenie,

·         Nie wymagamy potwierdzenia umiejętności na papierze, ale chęci do pracy i stabilności jako pracownik.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia, rozliczenia z metra bądź na własnej działalności,

·         Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura