eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › DIGITAL SOLUTION ARCHITEKT

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

DIGITAL SOLUTION ARCHITEKT

Lokalizacja:

Warszawa

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185274

Hays IT Controlling to współpraca oparta na zasadach B2B. Łączymy specjalistów IT z najciekawszymi, technologicznymi projektami na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych wykonawców pracujących dla klientów Hays!

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Digital Solution Architect

Lokalizacja: Praca w trybie hybrydowym, w lokalizacjach w Krakowie lub w Warszawie. 2 dni w tyg.Typ kontraktu: B2B Via HaysStawka: 180-200 pln+vat/hDł. kontraktu: Długofalowa współpracaStart: ASAP

Zespół/projekt:Twoja rola:
  • Praca nad nowym platformami cyfrowymi Mobile i Online, które są budowane, odpowiedzialność za projekt architektury rozwiązania nowych chmurowych platform kanałów cyfrowych, automatyzacji i interfejsów API oraz wybór odpowiednich technologii/usług natywnych dla chmury w celu zapewnienia najbardziej wydajnego rozwiązania dla zastosowań biznesowych.
  • Rozwiązywanie złożone problemy biznesowe na dużą skalę. Udział w inicjatywach interdyscyplinarnych i współpracy ze specjalistami, kierownikami produktów/projektów i dostawcami rozwiązań.
  • Zbieranie wymagań biznesowych, projektowanie wydajnej architektury rozwiązań i pomoc w zarządzaniu rozwiązaniami technicznymi.
  • Dokumentowanie specyfikacje techniczne i architektoniczne oraz zapewniać doradztwo architektoniczne we współpracy z analitykami biznesowymi, w tym wybór najlepszych narzędzi do raportowania i modelowania, integracji i połączeń z systemami, oraz jakości i zarządzania danymi podstawowymi.
  • Zespół Pionu IT we wdrożeniu technicznym, testowaniu, wdrażaniu aplikacji i transferze wiedzy, w ścisłej współpracy z interesariuszami biznesowymi w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu końcowego.

Zespół:
  • 15 osob. głównie liderzy technologiczni, programiści oraz analitycy
  • Będzie to odrębne stanowisko, na którym osoba będzie współpracować z różnymi jednostkami w zależności od aktualnie prowadzonego projektu.
  • Raportowanie do Dyrektora Działu Digital Experience i szerzej w razie potrzeby

Oczekujemy:
  • 5 letnie doświadczenie: Szeroko rozumiany backend, Rest, Kubernetes, Cloud itp.
  • 7 lat doświadczenia w prowadzeniu i zarządzaniu architekturą i projektami rozwiązań
    dla inicjatywy i/lub dużych projektów transformacyjnych, dostarczając projekty rozwiązań (biznesowych, technologicznych i informacyjnych) w roli klienta, konsultingu i/lub dostawy w dużych projektach transformacji
  • 3 lat doświadczenia z produktami i usługami w chmurze GCP lub Azure w tym wykorzystanie w praktyce koncepcji DevOps, CI/CD
  • 5 lat udokumentowanego doświadczenia w obszarach kanałów cyfrowych, zaangażowania klienta, usług korporacyjnych, zarządzania przepływem pracy i sprawami, business intelligence, automatyzacji i interfejsów API w branży bankowej lub finansowej, w tym wspierania planowania i realizacji projektów
  • 5 lat doświadczenia w tworzeniu rozwiązań/aplikacji internetowych, mobilnych i/lub backendowych przy użyciu technologii takich jak JAVA, NOSQL i relacyjne bazy danych,
    orkiestracja, przepływy pracy i silniki zarządzania sprawami i inne odpowiednie technologie
  • Co najmniej siedmioletnim doświadczeniem zawodowym w praktycznej znajomości platform cyfrowych i kanałów zaangażowania klientów, mikrousług, otwartej bankowości, zarządzania interfejsami API, płatności i bankowości podstawowej
  • zdolność do stymulowania rozwoju architektury rozwiązań i przejść oraz do tworzenia dopasowanych do celu treści architektonicznych, które zapewniają wyraźne wskazówki dla dużych i złożonych inicjatyw transformacyjnych
  • zdolność do badania potrzeb klientów, pojawiających się wyzwań związanych z przepisami, praktyką sektora bankowego i nowymi technologiami aplikacyjnymi oraz masz doświadczenie w tworzeniu wiarygodnych rozwiązań we współpracy z zespołami biznesowymi i multidyscyplinarnymi: szacowanie kosztów, podejścia do realizacji, integracja
  • umiejętnościami projektowymi, wypracowania koncepcji i komunikowania decyzji architektonicznych oraz sprawnej komunikacji, rozwiązywania problemów, w tym umiejętności analityczne
  • gotowością do świadczenia usług w trybie hybrydowym w lokalizacjach Central Alior Banku w Krakowie lub w Warszawie.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:
  • Rozmowa techniczna z klientem – 1 spotkanie online:
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Java Solution Architect Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Frontend Developer

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: HAYS

branże: Bankowość / Leasing