PracaOferty pracy Warszawa › Automatyk / Elektryk Przemysłowy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Automatyk / Elektryk Przemysłowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki
  • uruchamianie nowych maszyn i urządzeń, a także modyfikowanie istniejących, gniazd i linii produkcyjnych
  • analizowanie usterek oraz skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych
  • realizacja prac ślusarskich i monterskich w zakresie instalacji elektrycznych
  • wykonywanie prac związanych z obsługą i utrzymaniem instalacji elektrycznych dla największych marek branży automotive

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania sterowników PLC
  • wykształcenia o profilu elektrycznym
  • gotowości do pracy w systemie 3 tygodnie w delegacji/1 tydzień wolny zjazd do domu
  • gotowości do pracy po 10-11h/dziennie od poniedziałku do piątku, ewentualnie soboty 6h/dziennie
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - mile widziana

CO OFERUJEMY?

  • ciekawą praca w projektach dla międzynarodowych kontrahentów automotive
  • gwarantowany transport (auto służbowe) i zakwaterowanie (pokoje 1-osobowe)
  • umowę o prace na 2 lata, bez okresu próbnego
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do posiadanego doświadczenia
  • dodatkowe benefity pozapłacowe: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program rekomendacji, bony świąteczne i inne
  • miłą atmosfera pracy w polskim zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł