eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Analityk biznesowo-systemowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Analityk biznesowo-systemowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184769

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.
Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Analityk Biznesowy IT Lokalizacja: Hybrydowo w Warszawie

  • Branża: projekt w sektorze bankowym
  • Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
  • Współpraca: współpraca długofalowa
  • Stawka:
Junior: 80 PLN/h netto + VAT PLN/h netto + VAT
Mid (3+): 115 PLN/h netto + VAT PLN/h netto + VAT
Senior(5+): 150 PLN/h netto + VAT PLN/h netto + VAT
  • Start date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiąca

Czym będziesz się zajmował:
  • Pozyskiwanie, uzgadnianie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań biznesowych i systemowych
  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Weryfikacja wymagań pod kątem możliwości implementacji w systemie, modyfikacja istniejących rozwiązań
  • Modelowanie procesów biznesowych
  • Dokumentowanie istniejących procesów, przygotowywanie propozycji ich modyfikacji oraz projektowanie nowych procesów
  • Dokumentowanie systemu
  • Udział w projektach IT w roli analityka biznesowo-systemowego
  • Pomoc analityczna na etapie testów akceptacyjnych

Czego oczekujemy:
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych i biznesowo-systemowych w obszarze obsługi sprzedażowej, posprzedażowej i kanałów zdalnych,
  • Dobra znajomość narzędzi JIRA, Confluence, BPM
  • Dobra znajomość metodyk zwinnych (oczekiwana praca w formule2 tygodniowych  sprintów)
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych z wykorzystaniem notacji BPMN
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie analizy wymagań użytkownika,  rozwoju systemów, wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji/  wymagań w języku angielskim
  • Doświadczenie w pracy w sektorze akceptacji płatności kartowych  ze strony acquiringu
  • Kreatywność.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Profesjonalizm i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną
  •  komunikację z Dostawcą spoza Polski "

Co otrzymasz:
• Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
• Możliwość pracy w elastycznych godzinach (start między 7:00 a 12:00)
• Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
• Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
• Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!
  • Co powinieneś zrobić?
    • Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca
    POPRZEDNIA OFERTA Incident Manager Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA PEGA Developer

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-25

    do końca oferty: 28 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Bankowość / Leasing