PracaOferty pracy Tychy › Internal Sales Advisor with Czech/Slovak

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Internal Sales Advisor with Czech/Slovak

Lokalizacja:

Tychy

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tychy
NR REF.: 1185434

Dla firmy o globalnym zasięgu, oferującej akcesoria i części do maszyn transportowych, przemysłowych, rolniczych i budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy Sprzedaży z j. czeskim lub słowackim.

Zadania roli:
- bycie osobą kontaktową (kontakt przychodzący i wychodzący) między obecnymi i potencjalnymi klientami z wyznaczonego terenu a innymi działami firmy
- Identyfikowanie potrzeb potencjalnych klientów
- Tworzenie oferty i zamówień oraz realizacja: rozmowy negocjacje, promowanie produktów
- Pośredniczenie w procesie reklamacji
- Aktywne działania w obszarze akcji promocyjnych, produktu tygodnia, wsparcie w opracowaniu akcji regionalnych
- Bycie na bieżąco w widzą rynkową celem trafnego pozycjonowania produktów

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego oraz dobrą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
- doświadczenie w międzynarodowej firmie na stanowisku związanym z obsługą klienta (min. 1,5 roku)
- doświadczenie w obszarze administracyjnym
- bardzo rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Firma oferuje:
-Umowę o pracę
- Hybrydowy tryb pracy (min. 1 raz w tygodniu w biurze w Tychach)
-Konkurencyjne wynagrodzenie z dodatkami takimi jak bony na posiłki, ubezpieczenie.
-Dodatkowe dni urlopu
-Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
-Eventy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa