PracaOferty pracy Tarnów › Kierownik obiektu usług porządkowych (Wojnicz)

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik obiektu usług porządkowych (Wojnicz)

Lokalizacja:

Tarnów

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

 KIEROWNIK OBIEKTU

Miejsce pracy: Wojnicz

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i koordynowanie realizacją usług porządkowych w sposób zapewniający efektywne wykonywanie zadań wobec Klienta
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Nadzór nad gospodarką materiałowo – sprzętową
  • Kontakt z podwykonawcami
  • Bezpośrednia rekrutacja personelu
  • Kontrola kosztów operacyjnych

 Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług porządkowych
  • Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta
  • Doskonała organizacja własnego czasu pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • Zainteresowanie nowoczesnymi technologiami i innowacjami
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy

 To oferujemy:

  • Zadaniowy tryb pracy
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w grupie kapitałowej o wieloletniej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole
  • Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów, szkolenia m.in. z rozwoju osobistego i kompetencji miękkich
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe

                                 Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe