eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecinek › Merchandiser mobilny

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Merchandiser mobilny

Lokalizacja:

Szczecinek

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wizytowanie punktów handlowych na podległym obszarze w celu przeprowadzania jawnych badań audytowych,
  • wykonywanie serwisów merchandisingowych zgodnie ze standardami klienta,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem oraz obsługą odwiedzanych marketów,
  • raportowanie efektów pracy poprzez system mobilny (w tym tworzenie dokumentacji zdjęciowej).

Oczekujemy:

  • chęci do pracy zadaniowej, w pełnym wymiarze godzinowym pon.-pt.,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
  • ambicji i potrzeby pełnej realizacji projektów,
  • umiejętności do samodzielnej pracy na terenie województwa,
  • status osoby uczącej się (zaocznie) będzie dodatkowym atutem.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w formie umowy zlecenie,
  • wynagrodzenie uzależnione od ilości wykonanych wizyt oraz Twojego zaangażowania,
  • szkolenie wstępne oraz wsparcie koordynatora,
  • elastyczne godziny pracy,
  • telefon oraz auto służbowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik elewatora Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Weryfikator danych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.