eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kielce › Doradca Klienta

Kto szuka:

G8 S.A.

Stanowisko:

Doradca Klienta

Lokalizacja:

Kielce, Galeria Echo

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • pracę w prestiżowym salonie mody męskiej dla marki segmentu premium,
  • krótki proces rekrutacyjny odbywający się online,
  • umowę o pracę po pierwszym przepracowanym miesiącu,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • uczestnictwo w szkoleniach i Akademii Lancerto,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole,
  • realny wpływ na zmiany w spółce – każda uwaga jest dla nas cenna,
  • wynagrodzenie podstawowe na poziomie 5000 zł brutto (wynagrodzenie w wysokości 4550 zł oraz dofinansowanie do posiłków w wysokości 450 zł),
  • przejrzysty system premiowy, motywujący do osiągania celów,
  • średnie wynagrodzenie naszych Doradców Klienta to 7500 zł brutto,

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • pasja do mody męskiej i zainteresowanie aktualnymi trendami,
  • umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży – preferowane związane z branżą odzieżową,
  • kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 12h – również w weekendy,

Firma oferuje:

Twoje zadania:
  • profesjonalne doradztwo Klientom w doborze mody męskiej,
  • aktywna sprzedaż produktów i tworzenie pozytywnego doświadczenia zakupowego,
  • dbałość o estetykę i prezentację produktów w salonie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: G8 S.A.

branże: Sprzedaż