PracaOferty pracy Świebodzice › Technik/Inżynier ds. testowania układów elektrycznych (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Technik/Inżynier ds. testowania układów elektrycznych (m/k)

Lokalizacja:

Świebodzice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • weryfikacja mechaniczna i elektryczna wyrobów na zgodność z dokumentacją,
  • przeprowadzanie testów elektrycznych oraz funkcjonalnych wyrobów,
  • kontrola jakości wyrobów zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcjach i procedurach,
  • współpraca przy doskonaleniu procesu testowania i kontroli jakości,
  • współpraca z innymi działami w celu efektywnej realizacji zadań.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne),
  • bazowa wiedza w zakresie schematów elektrycznych,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • dodatkowym atutem jest znajomość specyfiki produkcji związanej z prefabrykacją instalacji elektrycznych,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego.

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie mającej znaczący udział w rynku,
  • szkolenia dopasowane do potrzeb i celów zawodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość wsparcia przy realizacji prac dyplomowych na wydziałach elektrycznych uczelni wyższych (w przypadku kontynuowania nauki w systemie zaocznym),
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i benefitów.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 34 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia