PracaOferty pracy Strzelce Opolskie › Elektromechanik | 7500 zł brutto |pakiet benefitów | dodatek transportowy

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Elektromechanik | 7500 zł brutto |pakiet benefitów | dodatek transportowy

Lokalizacja:

Strzelce Opolskie

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn
  • przeglądy maszyn oraz ich konserwacja
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym i czterobrygadowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • wynagrodzenie miesięczne do 7500 zł brutto (uzależnione od doświadczenia)
  • system premiowy
  • dodatek transportowy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny