PracaOferty pracy Dąbrowa Górnicza › Tajemniczy klient (praca zdalna)

Kto szuka:

Qualitysite

Stanowisko:

Tajemniczy klient (praca zdalna)

Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Będzin

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do grona tajemniczych klientów i zyskaj stałe zlecenia kilka razy w miesiącu!

Badanie jakie oferujemy to praca dodatkowa w pełni zdalna, gdzie nie wymagamy doświadczenia! Całe badanie zajmuje 2 godziny pracy.

Realizując badanie Twoim celem będzie: weryfikacja pracowników obsługi klienta, komfortu użytkowania platformy, przejście procesu oraz założenie kont internetowych, które zostały specjalnie dedykowane do badań. Zakładane konta nie są w pełni funkcjonalne i są w pełni darmowe, co jest zagwarantowane w zawieranej umowie. Na kontach nie ma możliwości wykonywania operacji finansowych. Częścią badania jest wysłanie wniosków o otworzenie konta na oficjalnych stronach banku, gdzie uczestnik używał własnych danych, a następnie bank weryfikuje jego tożsamość. Dane przechowywane są bezpośrednio przez bank na czas trwania badania. Po zakończeniu badania konta są usuwane.

Obowiązki:

  • Krótka rozmowa z obsługą klienta
  • Przejście procesu wysyłki wniosków o konta internetowe
  • Aktywacja dostępu do konta
  • Weryfikacja błędów na kontach
  • Wykonanie raportu w postaci ankiety

Oferujemy:

  • 240 zł – za wykonanie badania podstawowego
  • 680 zł – za wykonanie badania rozszerzonego.
  • 780 zł netto – dla osób posiadających firmę (kontrakt B2B)
  • Kontakt B2B lub umowę o dzieło
  • Stała współpraca – 20 badań w miesiącu
  • Elastyczny grafik – wykonywanie badania o dowolnej porze dnia.
  • Certyfikat Tajemniczego Klienta – potwierdzi Twoje kompetencje na tym rynku

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Własne narzędzia: komputer/urządzenie mobilne i dostęp do internetu.
  • Zamieszkanie na terminie Polski.
  • Samodzielna organizacja pracy.
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywanym badaniu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Qualitysite

branże: Kontrola jakości