eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Operator HDS/ kierowca kat. C

Kto szuka:

Max-Bud 1 Tomasz Warchala

Stanowisko:

Operator HDS/ kierowca kat. C

Lokalizacja:

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Posiadasz uprawnienia operatora HDS
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe jako operator hds (wymagane)
  • Posiadasz prawo jazdy kat.
  • Jesteś obowiązkowy i sumienny w wykonywaniu powierzonych zadań

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • dobre i stabilne warunki pracy w oparciu o umowę,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego (szkolenia na uzyskanie uprawnień na minikoparki, koparki, walce, ładowarki, dźwigi, podnośniki koszowe, kat. C+E),
  • pracę w firmie biorącej udział w programach telewizyjnych takich jak "Dobra Robota", "Wyburzacze"
  • możliwość udziału w różnych szkoleniach podnoszących umiejętności interpersonalne / społeczne,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Max-Bud 1 Tomasz Warchala

branże: Logistyka / Transport / Zakupy