eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Pyskowice › Elektromechanik // 7.500 zł

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektromechanik // 7.500 zł

Lokalizacja:

Pyskowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę oraz zgłaszanie awarii
  • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu
  • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym
  • Umiejętność diagnozowania awarii elektrycznych na maszynach

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Wynagrodzenie od 6.500 do 7.500 zł brutto (podstawa + premia)
  • Pracę w systemie 3- zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Premię za przestrzeganie zasad BHP
  • Premię produkcyjną
  • Dofinansowanie do posiłku
  • Opiekę medyczna
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Operator maszyn // Praca od zaraz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe