PracaOferty pracy Puck › Pracownik magazynowy/sprzedawca/kasjer - Hurtownia Puck

Kto szuka:

HR Work Force Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik magazynowy/sprzedawca/kasjer - Hurtownia Puck

Lokalizacja:

Puck

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pracownika magazynowego/sprzedawcy/kasjera dla naszego Klienta znajdującego się w miejscowości Puck.

Wymagania :

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy magazynowej i obsłudze klienta mile widziane.

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Praca w systemie zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00 w sezonie również zmiana nocna,
  • 27,70 zł brutto za każdą wypracowaną godzinę,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Pełne szkolenie i wsparcie w okresie wdrożenia.

Obowiązki na stanowisku :

  • Przyjmowanie dostaw,
  • Rozładunek i załadunek towarów,
  • Kompletacja i skanowanie towarów do wydania,
  • Obsługa kasowa klientów,
  • Inn zlecone czynności.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: HR Work Force Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe