PracaOferty pracy Pruszków › Visual Merchandiser - odzież damska

Kto szuka:

Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

Stanowisko:

Visual Merchandiser - odzież damska

Lokalizacja:

Pruszków

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukuję osoby na stanowisko visual merchandiser dla firmy z branży odzieżowej damskiej.

Miejsce pracy: Pruszków (zapewniony transport do i z pracy przez pracodawcę dla osób z Pruszkowa i całej Warszawy)

Stanowisko: Doradczyni klientki

 Obowiązki:

  • budowanie kompleksowych stylizacji dla klientek
  • doradztwo w zakresie trendów
  • realizacja określonych celów sprzedażowych
  • budowanie trwałych relacji z klientkami firmy
  • budowanie własnej bazy klientek

Wymagania:

  • umiejętność komunikacji i budowania pozytywnych relacji z klientami
  • kreatywność w kreowaniu stylizacji i doradztwa w doborze ubrań
  • umiejętność słuchania klientek i dostosowywania stylizacji do ich potrzeb
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie (12h - 2 dni, 2 dni wolne)

Oferujemy:

  • pracę dla marki kobiecej segmentu premium
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym i profesjonalnym zespole
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • comiesięczne dodatkowe benefity – zniżki na produkty firmowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: Rekrutacja pracowników Anna Cichocka

branże: Sprzedaż