PracaOferty pracy Poznań › Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Rekrutujemy dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej na stanowisko Głównego Księgowego

Główna Księgowa / Główny KsięgowyMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • efektywne zarządzanie zespołem księgowym, w tym organizacja funkcjonowania działu i nadzór merytoryczny nad pracą podległych osób,
  • odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,
  • współpraca z audytorami, biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi,
  • śledzenie zmian w przepisach podatkowych i dbałość o prawidłowe wdrożenie zmian w Spółce,
  • przygotowywanie sprawozdań, deklaracji podatkowych i raportów dla wewnętrznych i zewnętrznych potrzeb,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP).

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • kompetencje liderskie,
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,
  • mile widziane uprawnienia Doradcy Podatkowego/Biegłego Rewidenta/ACCA,
  • znajomość aplikacji Microsoft Office (szczególnie Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop i telefon służbowy,
  • możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna i karta sportowa.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Finanse