eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Analityk Inwestycyjny

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Analityk Inwestycyjny

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Modelowanie finansowe
  • Tworzenie analiz i raportów
  • Wycena nowych projektów (publicznych, publiczno – prywatnych i prywatnych) – zawartych w modelach finansowych na podstawie przepływów wskaźników
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych oraz nadzór prac doradców
  • Negocjowanie warunków transakcji finansowych
  • Nadzór nad działalnością spółek zajmującą się realizacją projektów
  • Pozyskiwanie finansowe dla projektów inwestycyjnych
  • Bieżąca współpraca z bankami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe na kierunku: Finanse, Finanse i Rachunkowość, Księgowość i Rachunkowość, pokrewne
  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub kontakt B2B
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karty sportowe)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Bankowość / Leasing

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.

  • Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Jak przygotować się do trudnej rozmowy w pracy i nie tylko?

    Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.