eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdynia › Magazynier / Magazynierka

Kto szuka:

SEARCHERS

Stanowisko:

Magazynier / Magazynierka

Numer referencyjny:

PMA

Lokalizacja:

Gdynia, blisko przystanku autobusowego

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Bardzo dobra komunikacja z Gdyni autobusem linii Z + wspólne dojazdy do pracy; łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami.

Firma dofinansowuje dojazdy do i z miejsca pracy, posiłki, wczasy.

Na czym polega praca?
  • Typowa gospodarka magazynowa; przyjęcie towaru, dystrybucja wewnątrz magazynu, wydawanie asortymentu na produkcję i do wysyłki na zewnątrz,
  • Zgłaszanie w systemie zaistniałych operacji, drukowanie dokumentów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co potrzebujemy do pracy?
  • Preferowane uprawnienia na wózki widłowe (ale mamy również stanowiska dla osób bez uprawnień, wykazujących doświadczenie w pracach magazynowych),
  • Zainteresowanie pracą na dwie zmiany 6-14, 14-22 (poniedziałek-piątek).

Firma oferuje:

Co oferujemy w zamian?
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • W podstawie na START do 5 000 + podwyżki,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy, wczasów, posiłków,
  • Dodatkowe extra dni płatnego urlopu,
  • Wspólne dojazdy do pracy - łączymy pracowników w codziennych dojazdach prywatnymi autami,
  • bardzo dobry dojazd komunikacją publiczną trasa Miszewko-Gdynia - autobus linii Z,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę multi-sport, owoce w pracy, bezpieczny parking,
  • 100% wsparcia i stopniowe wdrożenie do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: SEARCHERS

branże: Logistyka / Transport / Zakupy