PracaOferty pracy Rymanów › Specjalista ds. sprzedaży eventów, konferencji, uroczystości rodzinnych

Kto szuka:

Hotel Restauracja Jaś Wędrowniczek sp. z o.o. sp.k.

Specjalista ds. sprzedaży eventów, konferencji, uroczystości rodzinnych

Lokalizacja:

Rymanów, Blisko drogi głównej - dogodny dojazd

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż usług hotelowych i gastronomicznych
  • planowanie i koordynacja nad wydarzeniami – konferencje, szkolenia, uroczystości rodzinne, integracje
  • czuwanie nad prawidłowym przebiegiem imprez i ich rozliczanie,
  • tworzenie ofert sprzedażowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  •  aktywne pozyskiwanie klientów
  • opieka nad stałymi klientami
  • realizowanie polityki sprzedażowej hotelu i restauracji
  • tworzenie raportów sprzedażowych
  • promowanie dobrego wizerunku hotelu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • wykształcenie – minimum średnie
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy eventach lub doświadczenie w branży hotelarskiej/gastronomicznej
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • odpowiedzialność i samodzielność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność koordynacji pracy przy wielu projektach jednocześnie
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z 18-letnim doświadczeniem
  • korzystny program posiłków socjalnych dla pracowników
  • zniżki na usługi firmy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • wsparcie w rozwoju zawodowym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Hotel Restauracja Jaś Wędrowniczek sp. z o.o. sp.k.

branże: Marketing / Reklama / PR