PracaOferty pracy Opole › Operator prasy krawędziowej cnc 2300€ netto/mies Brunn Niemcy

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Operator prasy krawędziowej cnc 2300€ netto/mies Brunn Niemcy

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • obsługa krawędziarek cnc
  • przygotowanie stanowiska pracy (zaznajamianie się z dokumentacją techniczną, przygotowanie narzędzi)
  • samodzielne ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy krawędziarek
  • kontrola jakości wyprodukowanych części
  • konserwacja i czyszczenie maszyn
  • dbanie o porządek na miejscu pracy
  • praca w systemie 2-zmianowym

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane miesięcznie 23000€ netto
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe zakwaterowanie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie zawodowe techniczne lub doświadczenie jako operator pras krawędziowych CNC
  • dobra znajomość obsługi pras krawędziowych (maszyna Trumpf/ maszyna AMANA)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny!
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł