eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Namysłów › Magister Farmacji

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Magister Farmacji

Lokalizacja:

Namysłów

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • sprzedaż leków oraz produkcja leków recepturowych i aptecznych,

  • skrupulatne przestrzeganie i realizacja recept, wraz z zamawianiem odpowiednich zapasów,

  • utrzymywanie stałego nadzoru nad stanem magazynowym w aptece,

  • wprowadzanie danych oraz obsługa systemu Kamsoft,

  • znajomość obowiązujących regulacji prawnych oraz aktywne dążenie do poszerzania wiedzy w tej dziedzinie.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe do zawodu Magister Farmacji,

  • empatia oraz wysoka komunikatywność w stosunku do pacjenta,

  • praktyczna wiedza na temat aktualnych regulacji prawnych,

  • sumienność i rzetelność do wykonywania powierzonych obowiązków.

Co możesz zyskać:

  • możliwość pracy/rozwoju w organizacji z wieloletnim doświadczeniem,

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę (min. 1/2 etatu),

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • możliwość podjęcia współpracy w jednej z placówek na terenie Namysłów bądź Kluczbork,

  • zdobywanie doświadczenia w zakresie organizacji pracy apteki, zamówień farmaceutyków i logistyki magazynu aptecznego,

  • elastyczny czas pracy uwzględniający potrzeby pracownika,

  • benefity: prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport, zniżki na produkty w pracodawcy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-05

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja