eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Elżbietów › Specjalista ds. finansowych

Kto szuka:

Bakoma Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. finansowych

Lokalizacja:

Elżbietów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie danych i analiz do miesięcznych raportów finansowych.
  • Przygotowywanie budżetów rocznych, prognoz oraz kontrola ich realizacji wraz z analizą odchyleń.
  • Przygotowywanie analiz i raportów kosztowych.
  • Sporządzanie i analiza rentowności klientów i produktów.
  • Przygotowywanie wycen nowych produktów oraz kalkulacja już istniejących na podstawie danych z działów produkcji i technologii, zakupów, badań i rozwoju.
  • Przetwarzanie dużych zbiorów danych.

OD IDEALNEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • Umiejętności analityczne oraz interpretacji danych.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności i samodzielności.
  • Umiejętności współpracy z innymi działami i podmiotami zewnętrznymi.
  • Otwartości i gotowości do dalszej nauki.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Znajomości obsługi systemu JDEdwards - dodatkowy atut.
  • Wysokiej kultury osobistej.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Laptop i telefon komórkowy.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet medyczny.
  • Miłą atmosferę w pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Bakoma Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa