PracaOferty pracy Warszawa › Opiekun Medyczny / Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny

Kto szuka:

Synevo Sp. z o.o.

Opiekun Medyczny / Pielęgniarka / Pielęgniarz / Położna / Położnik / Ratownik Medyczny

Warszawa, rotacyjnie Targówek, Wawer (Żegańska 21/ 23), Śródmieście (Dzika 4)

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Obsługa Pacjentów w Punkcie Pobrań;
  • Wykonywanie czynności medycznych w zakresie działania Punktu Pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami Punktu Pobrań;
  • Obsługa kasy fiskalnej i systemu komputerowego do obsługi Pacjentów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu (w przypadku Opiekunów Medycznych uprawnienia MED.14);
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Doświadczenie zawodowe w pobieraniu materiału biologicznego do badań;
  • Orientacja na Pacjenta i jego potrzeby;
  • Otwartość na pracę w różnych lokalizacjach na terenie Warszawy;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.
Mile widziane:
  • Duża elastyczność grafikowa.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia;
  • Pracę w systemie jednozmianowym;
  • Program Poleceń Pracowniczych, dzięki któremu możesz otrzymać nagrodę finansową;
  • Pracę w komfortowej i bezpiecznej przestrzeni;
  • Miejsce pracy: rotacyjnie Targówek, Wawer (Żegańska 21/23), Śródmieście (Dzika 4).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Synevo Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

  • Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Jaki powinien być idealny system premiowy? Przede wszystkim powinien angażować pracowników i zwiększać ich produktywność. Gdy już to wiemy, musimy się zastanowić, czy premiowanie jest w ogóle w stanie takie cele spełniać. Jak się ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.