eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piastów › Młodszy Monter

Kto szuka:

Landtech Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Monter

Lokalizacja:

Piastów, ul. Henryka Siemiradzkiego 25

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • budowa sieci światłowodowych/ niskoprądowych
  • konfiguracja urządzeń LAN WLAN
  • montaż urządzeń technicznych i teleinformatycznych
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów firmy
  • zapewnienie odpowiedniej wydajności oraz jakości usług

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych
  • zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieci
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (dodatkowy atut: ukończony kurs do prac wysokościowych)
  • podstawowa umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)
MILE WIDZIANE:
  • mile widziana znajomość systemów Mikrotik, UBNT itp.
  • uprawnienia 1 kV – mile widziane
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów
  • prywatna opieka medyczna
  • nauka języka angielskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Landtech Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja