eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Klaudyn › Mechanik utrzymania ruchu (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu (k/m)

Lokalizacja:

Klaudyn

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja planu przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem,
  • usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych oraz konserwacja maszyn,
  • pomoc w przezbrojeniach maszyn,
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • praktyczna wiedza techniczna w zakresie mechaniki i pneumatyki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym: 12-godzinnym / 4-brygadowym.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie stałe uzależnione od doświadczenia + premie,
  • benefity pracownicze: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie prywatne,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • dojazd do miejsca pracy z miejscowości: Wyszogród, Chmielewo, Wola, Radzikowo, Czerwińsk, Sielec, Zarębin / Zdziarka, Chociszewo, Miączyn, Goławin, Wygoda Smoszewska / Emolinek, Zakroczym, Czosnów, Łomianki oraz Płońsk, Skarżyn, Nacpolsk, Naruszewo, Słotwin, Przyborowice.

Miejsce pracy: Klaudyn (k. Warszawy).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Dział techniczny