PracaOferty pracy Debica › Manager Rozwoju Rynku Niezależnego

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Manager Rozwoju Rynku Niezależnego

Lokalizacja:

Debica

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Debica
NR REF.: 1185324

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji asortymentu budowlanego, poszukujemy osoby na stanowisko:Managera Rozwoju Rynku Niezależnego
Obowiązki:

  • Rozwijanie sprzedaży i kontaktowanie się z kluczowymi klientami w rynku niezależnym/tradycyjnym
  • Współtworzenie i realizowanie strategii sprzedaży w podległym kanale
  • Udział w procesach planowania sprzedaży, prognozowania i budżetowania
  • Realizacja celów sprzedażowych oraz założeń biznesowe
  • Analiza działalności i potencjału powierzonych klientów w celu identyfikowania ich potrzeb i
    proponowania rozwiązań
  • Wprowadzanie narzędzi sprzedażowych w celu zwiększenia zysków u powierzonych klientów
  • Planowanie oraz koordynowanie działań związanych z przygotowaniem aktywności sprzedażowych
  • Opracowanie raportów, prezentacji, wniosków ze zrealizowanych działań oraz planów
  • Współtworzenie i rozwijanie procesów w dziale sprzedaży

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, marketing)
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu sprzedażą, mile widziane branże z 2 szczeblami dystrybucji
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii sprzedaży, analizie danych sprzedażowych
  • Dobra wiedza nt. technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość zasad z zakresu merchandisingu
  • Rozwinięte umiejętności analityczne i bardzo dobra znajomość program MS Excel
  • Samodzielność, odpowiedzialność i silna motywacja do pracy
  • Nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i
    strategiczna orientacja biznesowa
  • Elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych i czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód służbowy również do celów prywatnych
  • Platforma benefitowa oraz prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do posiłków i grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura, 2 dni zdalnie)
  • Dodatkowe 2 dni urlopu w roku
  • Biuro zlokalizowane niedaleko zjazdu z autostrady A4

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Sprzedaż