eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polska › LoanIQ Business Analyst

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

LoanIQ Business Analyst

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1183614

Firmą do jakiej szukamy to wiodący partner strategiczny firm na całym świecie, zajmujący się zaspokajaniem całego zakresu potrzeb biznesowych, od strategii i projektowania po zarządzanie działalnością operacyjną

Podstawowe informacje:

Lokalizacja: 2 razy na tydz. z biur klienta: Gdańsk, Poznań, Warszawa, Lublin, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków

Typ pracy: kontrakt B2B

Długość: Projekt długoterminowy (12 mies. + przedłużenia)

Stawka: do 200PLN/h net + VAT

Proces rekrutacyjny: 2 etapy

Angielski: B2/C1 (międzynarodowy zespół)

Luxmed, MultiSport, sprzęt zapewnia klient

Szczegóły:

- Co najmniej 1 rok doświadczenia z LoanIQ

Opis stanowiska:

Wymagane jest rozszerzenie poziomu wiedzy na temat produktu Loan IQ na miejscu, rola ta będzie miała na celu rozwój kluczowych aspektów projektu wdrożenia Loan IQ i pomoc w ocenie zmaterializowanych błędów produkcji, które mają wpływ na operacje i prowadzą do dodatkowych procesów ręcznych, które zwiększają ryzyko operacyjne. W związku z przyśpieszeniem prac nad innymi aspektami programu, konieczne jest rozszerzenie możliwości projektowych, dopasowując do wymagań definiujących zespół w miarę ich rozszerzania, zapewniając zarządzanie potokiem projektowym z odpowiednią prędkością. Rozważane jest również przeniesienie pierwszego etapu projektowania na wyższy poziom, aby na wczesnym etapie ukierunkować wymagania tak, aby pasowały do aplikacji używanych w sposób bardziej naturalny na rynku i zminimalizować potencjalne nakłady na definiowanie niestandardowych wymagań.

- Udzielanie wskazówek dotyczących natywnej funkcji LIQ

- Prowadzenie testów POC, sugerowanie opcji rozwiązań, proponowanie zrównoważonego spojrzenia na preferencje, prezentowanie interesariuszom, budowanie konsensusu wokół preferencji opcji, aktywne kierowanie projektem z nastawieniem na przyjęcie (a nie dostosowanie)

- Kierowanie definicją modelu rezerwacji i przepływami pracy dla różnych produktów pożyczek hurtowych

- Konfiguracja Loan IQ i warsztaty definiujące mapowanie księgowe

- Planowanie i wsparcie realizacji testów

- Definicja, planowanie i wsparcie strategii migracji

- Analiza konkretnych kwestii i proponowanie opcji rozwiązań szerszej grupie interesariuszy w celu podjęcia decyzji

- Współpraca z liderami migracji LoanIQ w celu zidentyfikowania wymagań migracyjnych i zdefiniowania mapowań

- Zarządzanie wymaganiami zgodnie ze standardami i ładem w celu umożliwienia skutecznego zarządzania projektem i jego realizacji w ramach dużego programu

- Umiejętność jasnego komunikowania złożonych pojęć, zarówno ustnie, jak i pisemnie, tak aby były one zrozumiałe dla szerokiego grona odbiorców

- Preferowane jest doświadczenie w handlu kredytami

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

  • Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Oszustwa internetowe: uwaga na atrakcyjne oferty pracy!

    Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...