PracaOferty pracy Polska › ERP IT Consultant (finanse i księgowość)

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

ERP IT Consultant (finanse i księgowość)

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1183585

Praca 100% zdalna + podróże służbowe do klientów.

Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B - jak wolisz!

Twoja następna firma

Niemiecki dostawca oprogramowania biznesowego, wspiera średniej wielkości przedsiębiorstwa, w zakresie wdrażania zaawansowanych systemów ERP.

Twoje następne stanowisko

Współpraca z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi przy wdrażaniu systemów ERP. Będziesz działać zespołowo przy:

  • doradztwie dla klientów w ramach implementacji obszarów księgowości finansowej i controllingu,
  • analizie istniejących procesów i opracowaniu koncepcji ich optymalizacji dzięki systemowi firmy,
  • terminowej realizacji wszystkich faz projektowych z zachowaniem najwyższej jakości oraz zachowaniem założonego budżetu,
  • przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń,
  • tworzeniu dokumentacji,
  • wsparciu procesu sprzedaży.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • 2+ lat doświadczenia jako konsultant w zakresie wdrożeń modułów księgowość i finanse,
  • praktyczna wiedza z zakresu księgowości i finansów, wiedza z controllingu (niewymagane, dodatkowy atut),
  • biegła obsługa komputera (znajomość SQL na plus),
  • samodzielność i zorientowanie na efekt,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność i otwartość na pracę z klientem),
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (B2),
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub informatyczne

Co zyskujesz?

  • elastyczne godziny pracy, praca 100% zdalna,
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe + bonusy roczne,
  • karta multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki Luxmed,
  • otwarta i przyjazna atmosfera, praca zespołowa,
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód), parking bezpośrednio przed biurowcem,
  • bezpłatne napoje (kawa, herbata, woda)

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja