PracaOferty pracy › Doradca Biznesowy ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej i Gazu Ziemnego

Kto szuka:

Energomix S.A

Doradca Biznesowy ds. Sprzedaży Energii Elektrycznej i Gazu Ziemnego

Lokalizacja:

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje codzienne zadania:
  • Aktywna (w terenie) sprzedaż energii elektrycznej i gazu ziemnego do klientów B2B;
  • Budowa własnej bazy klientów B2B oraz jej aktualizacja;
  • Obsługa procesu pozyskania klienta;
  • Przygotowanie analiz, wycen i ofert dla klientów;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do nas, jeśli:
  • Masz doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B (dużym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży energii),
  • Dobrze znasz MS Office (szczególnie Excel);
  • Jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i zmotywowaną w dążeniu do celów,
  • Nie boisz się rozmawiać (szczególnie przez telefon i osobiście) i łatwo nawiązujesz relacje biznesowe,
  • Charakteryzuje Cię nieszablonowe i pozytywne myślenie :)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne + kartę Multisport, lub bardzo atrakcyjny system prowizyjny (dla osób chcących ten sposób rozliczenia),
  • Samochód służbowy, komputer i telefon,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Umowę zlecenie, B2B lub umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Energomix S.A

branże: Sprzedaż