eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Kierownik Robót Mostowych

Kto szuka:

Primost Południe Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Robót Mostowych

Lokalizacja:

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS STANOWISKA
  • planowanie i organizacja placu budowy
  • koordynacja prac sił własnych i podwykonawczych
  • prowadzenie dokumentacji budowy technicznej w tym dokumentacji finansowej powykonawczej i odbiorczej
  • nadzór nad harmonogramem uwzględniającym rzeczowy i finansowy plan wykonania
  • analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów budowy
  • nadzór nad realizacją prac zgodnie z projektem oraz przepisami Prawa budowlanego i BHP
  • optymalizacja technologiczno-materiałowa robót na etapie realizacji inwestycji
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcą, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • uprawnienia budowlane – mostowe, wykonawcze bez ograniczeń
  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierownika budowy lub kierownik robót mostowych
  • umiejętność kierowania zespołem
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • podstawowe środki ochrony indywidualnej (ubranie robocze, kask itp.)
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Primost Południe Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura