PracaOferty pracy Krosno Odrzańskie › Handlowiec Stacjonarny (Krosno Odrzańskie)

Kto szuka:

ATERIMA HR

Stanowisko:

Handlowiec Stacjonarny (Krosno Odrzańskie)

Lokalizacja:

Krosno Odrzańskie

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów B2B w Polsce i Europie - branża fotowoltaiczna
  • rozwijanie współpracy z obecnym portfelem klientów
  • odpowiedzialność za całościowy proces sprzedażowy oraz opiekę posprzedażową
  • realizowanie ustalonego planu sprzedażowego
  • raportowanie efektów pracy z ustaloną częstotliwością

  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta B2B w branży fotowoltaicznej, telekomunikacyjnej, elektrycznej, energetycznej na rynku polskim i europejskim
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • znasz język niemiecki, czeski, rumuński, szwedzki lub ukraiński - dodatkowy atut
  • cechuje Cię otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu relacji

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję uzależnioną od wielkości zrealizowanej sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ATERIMA HR

branże: Sprzedaż