PracaOferty pracy Kraśnik › Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

Kto szuka:

BZK Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Regionalny (lubelskie)

Lokalizacja:

Kraśnik

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • ·  Zbieranie ofert sprzedaży surowców oraz zamówień zakupu w podległym regionie,

    ·  Oferowanie produktów paszowych producentom rolnym,

    ·  Działania handlowe (negocjacje) w zakresie skupu surowców z uwzględnieniem minimalizacji ceny zakupu przy jednoczesnych oszczędnościach wynikających z proponowanych rozwiązań logistycznych,

    ·  Systematyczne pozyskiwanie nowych potencjalnych dostawców,

    ·  Zapewnienie sprawnego przepływu informacji o bieżącej sytuacji w podległym regionie w zakresie plonów, jakości, ilości magazynowej oraz działań rynkowych konkurencji,

    ·  Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki oraz całej grupy kapitałowej wśród producentów rolnych,

    ·  Przygotowywanie ofert skupu i sprzedaży dla producentów rolnych,

    ·  Działania w osiąganiu coraz większego udziału procentowego Grupy w skupie od gospodarstw rolnych we wszystkich zakresach kontraktacji i skupu jakie prowadzi Spółka na rzecz Spółek z grupy kapitałowej oraz na pozostałe działania handlowe Spółki,

    ·  Opracowywanie modeli stałej współpracy z dostawcami oraz bieżące działania handlowe w podległym regionie zmierzające do budowania coraz większego udziału Grupy w regionalnym rynku,

    ·  Reprezentowanie Spółki na spotkaniach z producentami rolnymi.

Wymagania:

  • ·  Wykształcenie wyższe rolnicze,

    ·  Doświadczenie branżowe min. 2 lata,

    ·  Znajomość zasad produkcji rolnej,

    ·  Wiedza o gospodarce magazynowej,

    ·  Znajomość zasad konserwacji surowców rolnych,

    ·  Znajomość zasad handlu i logistyki towarów rolnych,

    ·  Umiejętność pracy z komputerem w obszarze Office,

    ·  Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ·  Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.

    ·  Premię zależną od osiąganych wyników.

    ·  Samochód służbowy.

    ·  Komputer plus internet mobilny.

    ·  Telefon komórkowy.

    ·  Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: BZK Group Sp. z o.o.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska