eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kluczbork › Operator maszyn mielących

Kto szuka:

Polskie Młyny S.A

Stanowisko:

Operator maszyn mielących

Lokalizacja:

Kluczbork

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie prawidłowości przygotowania ziarna do przemiału, kontrolowanie przebiegu procesu przemiału oraz ilości i jakości produkcji na swojej zmianie.
  • Obsługa mieszalni.
  • Wykonywanie prób pasażowych mąk.
  • Właściwe wykorzystanie wyników analiz laboratoryjnych.
  • Sporządzanie doboru właściwych mieszanek przemiałowych poprzez prawidłowy dobór zbóż z poszczególnych komór przyjęciowych.
  • Utrzymanie w należytym stanie technicznym maszyn i urządzeń, utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach produkcyjnych.
  • Kontrolowanie pracy urządzeń w młynie.

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność.
  • Przestrzeganie czasu pracy, regulaminu pracy i przepisów BHP.
  • Odpowiedzialność na stanowisku za za wykonywanie pracy i powierzonych zadań w sposób należyty, przestrzegania procedur, regulaminów, instrukcji i zasad obowiązujących w spółce.
  • Zaangażowanie w pracę.
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej (3 zmiany: 6-14, 14-22, 22-6).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Polskie Młyny S.A

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

    Wyższy zasiłek macierzyński? Złóż wniosek do 17 maja

    Rodzice, którzy na 26 kwietnia br. pobierali zasiłek macierzyński, mają czas tylko do 17 maja na złożenie wniosku o ustalenie wyższej wysokości tego świadczenia. Ci, którzy tego nie zrobią, będą mieć wypłacany zasiłek w ...

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.