eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kluczbork › Mechanik

Kto szuka:

Polskie Młyny S.A

Stanowisko:

Mechanik

Lokalizacja:

Kluczbork

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS STANOWISKA:

  • Zabezpieczenie techniczne maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Dbanie o terminowość i jakość wykonywanych remontów i przeglądów maszyn i urządzeń.
  • Dbanie o porządek w pomieszczeniach warsztatowych, dbanie o sprawność urządzeń na warsztacie.
  • Wykonywanie czynności związanych z toczeniem, frezowanie do celów remontowych maszyn i urządzeń.
  • Usuwanie bieżących awarii.
  • Wykonywanie innych prac na polecenie przełożonego.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe związane z mechaniką, automatyką lub pokrewnymi dziedzinami.
  • Doświadczenie w pracy na produkcji z maszynami i urządzeniami mechanicznymi.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, naprawy i konserwacji maszyn i urządzeń.
  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu.
  • Mile widziana znajomość obsługi różnych typów maszyn i urządzeń przemysłowych.
  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej.
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Pracę na dwie zmiany.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Polskie Młyny S.A

branże: Dział techniczny