PracaOferty pracy Kielce › Specjalista w dziale wykonawstwa robót budowlanych

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista w dziale wykonawstwa robót budowlanych

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • współudział w tworzeniu i analizie harmonogramów robót oraz weryfikacja dokumentacji technicznej
  • rozliczanie podwykonawców zgodnie z zawartymi umowami
  • udział w komisjach odbiorowych oraz przygotowanie dokumentacji odbiorowej
  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych w trakcie realizacji robót
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania realizowanego kontraktu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności budowlanej (preferowana kolejowa)
  • znajomość programów Norma PRO ,Ms Office, Auto CAD
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie-umowa o pracę na pełny etat, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • udział w PPK

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Mechanik Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Przedstawiciel Handlowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura