eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kielce › PRACOWNIK DROGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK DROGOWY

Lokalizacja:

Kielce

świętokrzyskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0735

Obowiązki:

według stanowiska

Wymagania:Wymagania pożądane:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Poszukujemy pracowników fizycznych do bieżącego utrzymania dróg i infrastruktury drogowej w województwie świętokrzyskim i nie tylko. Oczekujemy: Wykształcenie średnie, pracowitości i zaangażowania w wykonywaną pracę, dobrej organizacji pracy, sprawności fizycznej, dyspozycyjności, odpowiedzialności, mile widzialne prawo jazdy kat. BNie wymagamy doświadczenia nauczymy Cię wszystkiego!!!Zadania: Proste czynności drogowo-budowlane, montaż znaków drogowych, wykonywanie znaków poziomych i pionowychOferujemy: Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania, umowę o pracę po okresie próbnym (na początek zlecenie 27,70 brutto do negocjacji), jedna zmiana, stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę w pracy.

Miejsce pracy: Łódzka 247B, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny - CV prosimy przesyłać na adres mailowy dubr@pro.onet.plOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminy spotkania w godzinach 8:00-14:00 pod numerem telefonu 41-346-29-60 wew. 217 lub 221., Godziny : 07:00-15:00

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-23

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna