PracaOferty pracy Jelenia Góra › Wykładanie towaru w markecie budowlanym

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Wykładanie towaru w markecie budowlanym

Lokalizacja:

Jelenia Góra

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Pracować na hali sprzedaży lub w magazynie wewnętrznym
  • Wykładać towar na półki w markecie budowlanym
  • Dokonywać inwentaryzacji asortymentu
  • Udzielać informacji na temat asortymentu klientom sklepu

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do soboty

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • Wynagrodzenie 28 zł brutto/h
  • Ekwiwalent za pranie odzieży roboczej 47 zł brutto/mc
  • Pracę w godzinach otwarcia sklepu (7:00 - 21:00) wg grafiku
  • Miejsce pracy: Jelenia Góra

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Inne / Pozostałe