PracaOferty pracy Jelcz-Laskowice › Elektryk w obszarze produkcji

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk w obszarze produkcji

Lokalizacja:

Jelcz-Laskowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • diagnozowanie eletrycznych usterek maszyn
  • bieżące naprawy, konserwacja, serwis urządzeń
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego instalacji i maszyn
  • prace kontrolne i dokonywanie pomiarów elektrycznych
  • udział w procesach uruchamiania instalacji, rozruchu nowych maszyn i urządzeń elektrycznych

Oczekujemy:

  • uprawnień SEP do 1kV
  • obsługi wózków widłowych - mile widziane
  • obsługi suwnicy i podestów - mile widziane
  • doświadczenia w pracy na podobym stanowisku

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwość rozwoju własnych kompetencji
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (podstawa + premia)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna